پاسخگویی کلینیک

ساعت 10 صبح تا 8 شب

تلفن تماس

02179658000

تلفن تماس : 02179658000
پاسخگویی :10 صبح تا 8 شب

مختصر معرفی از دکتر وحید دهقان منشادی

دکتر وحید دهقان منشادی متخصص دندانپزشکی، جراح دهان، فک و صورت می باشد که در تهران متولد شده اند و تحصیلات متوسطه ی خود را نیز در تهران گذرانده اند. دکتر منشادی توانسته است با شرکت در کنکور سراسر ی رتبه رو رقمی تجربی را کسب کند و به هدف خود نزدیک تر شود.

دکتر وحید دهقان منشادی در دوره دکترای عمومی به عنوان دانشجوی نمونه دانشکده موفق به پشت سر گذاشتن این مرحله با رتبه عالی شد. سپس با شرکت در آزمون تخصص به طور مستقیم با رتبه ی فوق العاده عالی وارد دوره تخصص جراحی فک و صورت شد.

ایشان در طی این زمان جراحی های بسیاری را در زمینه فک و صورت انجام دادند و با شرکت در آزمون بورد تخصصی موفق به دریافت بورد تخصصی و فارغ التحصیلی شدند.

دکتر وحید دهقان منشادی در دانشگاه علوم پزشکی به مدت زمان ۴ سال به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه مشغول خدمات دهی و تربیت و آموزش دانشجویان تجربی بوده اند. جالب است بدانید که ایشان عضو انجمن ارتودنتیست های ایران نیز هستند. دکتر وحید دهقانی در کنار علم طبابت شان در فضاهای آکادمیک علم، حرفه و تخصص خود را با دانشجویان به اشتراک گذاشته تا بتواند گام موثری در امر جراحی فک و دهان بر جای بگذارد. ایشان همزمان با شرکت در کنفرانس ها و سمینار های گوناگون و ارائه مقالات مفید و متعدد به سایت های علمی و پزشکی و مجلات معتبر آخرین متد های روز دنیا را انتشار کردند و طبابت و تخصص خود را گسترش بیشتری دادند.